Párty stan 3×6 – skvělé řešení pro více hostů i větší zahrady

shutterstock.com

shutterstock.com

Pokud si rádi odpočineme na zahradě se svou rodinou, nebo si jdeme ogrilovat chutné jídlo, často nám stačí menší řešení párty stanů, které je pro několik členů rodiny naprosto vyhovující.

Jsme-li ale náročnější zákazníci a požadujeme-li něco více, je řešením 3x6m party stan. Důvod je samozřejmě velmi jednoduchý, a to jeho rozměry. A pokud nad jeho koupí uvažujete, budou se vám hodit tipy na to, jak ho na vaší zahradě využít a proč přijde vhod vašim hostům.

Prostor pro vaši společnost

Tím hlavním důvodem, proč samozřejmě párty stan 3×6 na zahradu pořídit, je prostor pro vaši společnost. Kapacita stanu je už natolik velká, že počítá s ním, že se do něho pohodlně vejde několik stolů a židlí, a tak mohou vaši hosté trávit čas uvnitř, bez obav z toho, že je překvapí jakékoliv rozmary počasí. Určitě to ale není jediná možnost, proč 3×6 party stan využít. Nutno ale říci, že tato varianta patří mezi tu hlavní.

Velký party stan, zdroj: kokiskashop.cz

Velký party stan, zdroj: kokiskashop.cz

Zázemí pro vaše děti

Stejně tak ale mohou párty stany posloužit vašim dětem. Pokud nechcete, aby trávili čas na přímém slunci, můžete do nich umístit třeba pískoviště a další dětské prvky, kde si budou děti hrát spokojeně a vy se nemusíte obávat toho, že by snad dostaly úpal, nebo si způsobily jiné problémy spojené s pobytem na slunci. I zde samozřejmě platí, že party stan 3×6 je ideální volbou pokud hledíte i na dostatek užitné plochy, která je v tomto případě 18 metrů čtverečných.

I pro váš odpočinek

Ne vždy ale musí stan sloužit jenom jako místo, kde se sejdete s vašimi přáteli a hosty. Může totiž plně posloužit i vám, třeba ve chvílích, kdy si budete chtít dokonale odpočinout. Stačí tak umístit lehátka a už si příjemně odpočívat na čerstvém vzduchu. Poté už můžete párty stan 3×6 m bez problémů opět složit a použít zase ve chvíli, kdy budete mít chuť na relaxaci právě na vaší zahradě.

Nízká cena, snadná manipulace i montáž

A jaké jsou ty poslední důvody, proč zahradní stan využít? Zůstaneme-li právě u této velikosti, tak je to určitě cena. Příkladem budiž párty stan výprodej 3×6, díky kterému lze získat toto řešení se slevou i několik desítek procent a tak se dostat na částku pár tisíc korun. Tím ale výhody nekončí, jelikož určitě oceníte také snadnou manipulaci i montáž. S tou souvisí konkrétní řešení, kdy se nabízí takzvaný nůžkový stan 3×6. Ten je dnes považován za jedničku na trhu, jelikož nabídne stabilitu, pevnost, ale i možnost postavit ho za několik málo minut. Podobně rychlé je i jeho složení.

Rychlé složení party stanu, zdroj: kokiskashop.cz

Rychlé složení party stanu, zdroj: kokiskashop.cz

Výhodou je ale i to, že ačkoliv se po postavení jedná o stan velkých rozměrů, při složení moc místa nezabere. I to je ten důvod, proč 3x6m party stan můžete bez obav využívat třeba po celý rok a ve chvíli, kdy nebude třeba, ho uložíte na požadované místo kdekoliv u vás doma. A to s jistotou, že nebude překážet nikomu a ničemu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zahrada se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.