Kuchyň a koupelna vašeho života

Víte o tom, že v kuchyni trávíme celou řadu hodin? Že jsou to právě kuchyně s jídelnou, kam usedáme s celou rodinou ke štědrovečernímu menu anebo s přáteli ochutnáváme domácí koláč a vynikající kávu. Kuchyň je zkrátka místem, kde vzniká celá řada voňavých dobrot a kam se drtivá většina z nás vydává hned zrána, ať už na snídani či ranní kávičku. A věděli jste, že jako pravidelné návštěvy v kuchyni jsou i ty na toaletě a v koupelně? To proto, že koupelna s toaletou jsou jediným místem, kde máme maximální klid a můžeme trávit čas pouze sami se sebou.

Jak vybavit koupelnu?

Buďte chytří a praktičtí zároveň! Zhodnoťte možnosti své koupelny, a pokud si netroufáte na celkovou rekonstrukci, začněte drobnými úpravami a opatřete ji alespoň novým vybavením. Díky tomu se změní celková podoba místnosti a vy zjistíte, v čem má vaše bydlení mezery. Koupelna se rozhodně neobejde bez dávkovače mýdla. Ten může mít mnoho podob. Vsadíte-li na volně stojící dávkovače na mýdlo, můžete vybírat z celé řady barevných variant a materiálových zpracování. Nabízí se rovněž dávkovače s upevněním do zdi či obkladů. Tento dávkovač vypadá velmi elegantně a využívá se především na veřejných prostorách, firmách a v obchodních centrech. V koupelně trávíme čas celou řadou činností. Například pravidelnou ústní hygienou, očistou těla či zkrášlováním. Chcete-li v koupelně zachovat čistotu a pořádek, využijte kelímky na zubní kartáčky.

Nábytek jako základ všeho

Ani koupelna se neobejde bez nábytku, není ho sice tolik, jako v jiných místnostech, přesto je pečlivý výběr na místě. Některé koupelnové skříňky jsou vybaveny praktickými policemi či košem na špinavé prádlo. Dokonce existují modely skříněk určené přímo nad pračku nebo pod umyvadlo, kam pohodlně uskladníte čisticí prostředky a další chemikálie. V koupelně je potřeba vyhradit prostor pro vaše toaletní potřeby a máte-li dostatek místa, potom též na ručníky, osušky a jiný spotřební materiál.

Příspěvek byl publikován v rubrice Koupelny, Kuchyně se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.