Sedací soupravy do moderních interiérů

sedací soupravyPostrádá posezení ve staré sedačce potřebné pohodlí? Potom nastal čas se porozhlédnout po nové kandidátce na nejoblíbenější kus nábytku v obývacím pokoji.

Obývák s bezva odpočinkovým koutem

Od rohové sedací soupravy očekávejte, že ji seženete v provedení na pravou nebo levou stranu. Sami se rozhodněte, do kterého rohu ji nastěhujete. Moderní sedací soupravy se vyrábějí v mnoha pestrých designech, což perfektně oživí i tmavě vybavený interiér. Záleží na tom, jaké barvy se vám líbí. Pokud si necháte poradit od bytového architekta, lépe vám vysvětlí rozhodnutí pro výběry konkrétních barev. Jedny působí spíše studeně, jiné vyvolávají pocit tepla. Máte doma hodně prostoru? Potom si dopřejte sedací soupravy do u, které vám zaručí místo pro mnoho vašich návštěvníků. A když nikdo nepřijde? Pak si užijte odpočinek bez omezování. Pochopitelně nechybí široký výběr v pastelových barvách. Potěší vás provedení z oděruvzdorných materiálů pro delší životnost.

Nadšení pro věčné nakupování

Baví vás nakupovat a pomalu nevíte, kam co dávat? Rozkládací sedací soupravy obsahují úložné prostory, kam schováte přikrývky, polštáře, deky a jiné vybavení. Tento typ uvítáte v malých bytech, kde okamžitě vytvoříte postel pro další osobu.

Speciálním doplňkem se stane sedací pytel, dovede se snadno přizpůsobit tělním křivkám. Můžete v něm provádět řadu běžných činností, kam patří čtení, učení, sledování televize, poslouchání hudby. Krásně si budete hovět na vaku, kde úplně zapomenete na starosti a odreagujete se. Nebojte se, ani nepocítíte žádnou zimu od podlahy. Plní se polystyrenovou drtí nebo kuličkami. Vyberete si z mnoha barevných odstínů, ale také ze speciálních tvarů. Klukům se jistě zalíbí tvar fotbalového míče ušitý z pravidelných šestiúhelníků. Využívají se různé potahové materiály, které stačí otírat vlažnou vodou a měkkým hadříkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.