Byty v Praze 9 – Hloubětín se slevou 20% na poslední volné byty

kejruv-park.cz

kejruv-park.cz

Developerský projekt s názvem Kejřův Park 1 se může pyšnit moderní architekturou v kontrastu s přírodní krásou. Projekt byl zasazen do malebné zelené lokality Prahy 9 – Hloubětín. Tato oblast je obepnuta rozsáhlým lesoparkem, rybníkem a také několika relaxačními zónami. Byty v Praze 9 jsou vhodné nejen pro mladé páry, ale také pro rodiny s dětmi.

Byty uspokojí i náročné zákazníky

První fáze projektu Kejřův park nabízí zájemcům 135 moderních bytů. K zakoupení jsou byty od 1+kk až po luxusní byty 4+kk, které uspokojí i nejnáročnější klientelu. Rozloha nových bytů se pohybuje od 47 do 94 metrů čtverečních. Některým bytům náleží rozsáhlá zahrada, jiné zase disponují balkonem, který otevírá panoramatický výhled na rybník a lesopark. Nedaleko developerského projektu se nachází soukromá pláž, hřiště pro plážový volejbal a celá oblast je protkaná cyklostezkami a turistickými trasami.

Soukromá pláž - unikátnost tohoto bytového projektu, zdroj: kejruv-park.cz

Soukromá pláž – unikátnost tohoto bytového projektu, zdroj: kejruv-park.cz

Proč jsou byty v Praze 9 tak oblíbené?

Moderní architektura, vysoká úroveň vybavení bytů a lukrativní lokalita – tak bychom mohli krátce popsat byty v Praze 9 – Hloubětín. Ale nové byty slibují i celou řadu dalších výhod. Jsou dobře dostupné, mají kompletní občanskou vybavenost a do centra Prahy to trvá pouhých 15 minut. Přispívá k tomu i blízkost stanice metra.

Developeři plánují i druhou etapu projektu, která se jmenuje Kejřův Park 2. Dokončení druhé etapy se předpokládá na jaro roku 2014. Ale o nové byty je zvýšený zájem už nyní. Navíc můžete získat slevu pro první zájemce, více se dozvíte v samostatném článku.

Inspirace jak může vypadat interiér bytu, zdroj: kejruv-park.cz

Inspirace jak může vypadat interiér bytu, zdroj: kejruv-park.cz

Kupte si poslední byty se slevou 20%

Nové byty z první etapy jsou již z 80 % vyprodány. Pokud hledáte pro sebe a svou rodinu kvalitní zázemí, klidnou lokalitu a moderní bydlení, pak jsou pro vás nové byty v Praze 9 – Hloubětín jako stvořené. Navíc společnost nabízí slevu až 20 % na poslední byty, které ještě nebyly prodány. Nabízí se vám ojedinělá šance získat levně nový byt v Praze. Nejen, že ušetříte, ale zároveň získáte bydlení v této atraktivní oblasti, která se rychle rozšiřuje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.