Bez nočních stolků bude ložnice neúplná!

Kouzlo ložnice tkví především ve sladění barev, materiálů a v neposlední řadě útulnosti. Pro někoho to znamená minimalismus, tedy hladké linie a pouze nezbytné vybavení pokoje. Hřejivý pocit jiným zase přibližují těžké deky, dekorace, ozdoby, svíčky či obrovská postel uprostřed místnosti. Ať už patříte mezi milovníky jednoduchosti nebo svou ložnici neustále vybavujete drobnostmi, potřebujete kromě komfortní postele i další nábytek. Podle gusta si nyní můžete pořídit i noční stolky, bez nichž by bylo lůžko tak nějak neúplné.

Bílá – symbol čistoty

Noční stolky mohou mít hned několik podob a vy se smíte ujistit, že je skutečně z čeho vybírat. Klasické stolky s šuplíky postupně doplňuje sortiment nadčasové elegance ve vkusném provedení za použití kvalitních materiálů a komponent. Možná máte pocit, že noční stolek nevyužíváte tak, jak by si zasluhoval a raději jeho koupi odkládáte. Jenže kam potom ustavíte lampičku, odložíte brýle nebo mobilní telefon a schováte všechny poklady? Díky praktickým zásuvkám či policím získáte tolik potřebný úložný prostor. Stejně tak záleží pouze na vás, po jakém stylu sáhnete. Velmi moderní jsou noční stolky bílé v bez úchytek s inovativním systémem otevírání šuplíků. Zajímavý sortiment se prodává v barevných kombinacích, jež jsou neutrální a ve výsledku ladí prakticky s jakýmkoliv ostatním nábytkem.

Dřevo je klasika, která se neokouká

Moderní lesklé materiály ale stále vyvažuje přírodní dekor dřeva, jež je žádaný u všech věkových kategorií. Není se čemu divit. Detailní práce dokáže totiž perfektně zachytit strukturu dřeva a to jak na pohled, tak též na dotek. Díky preciznímu dílenskému zpracování vnesete do ložnice či studentského pokoje kus přírody. Stačí si pořídit třeba noční stolek dub i jiné odstíny dřeva. Masivní provedení vám učaruje a skvělé online ceny přesvědčí, že stylově se dá nakupovat i z pohodlí domova.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.