Nejrychlejší stavba střechy se provádí na klíč

shutterstock.com

shutterstock.com

Při stavbě střechy domu počítejte s tím, že bude potřeba najmout řemeslníky mnoha profesí. K práci se postupně dostanou tesaři, klempíři, pokrývači, v neposlední řadě pak třeba i elektrikáři a další odborníci. Práce se tak mohou nepříjemně protáhnout a často i prodražit. Naštěstí existují firmy, které dokáží zařídit vše za vás.

Pokud byste si jednotlivé služby měli zajišťovat u každé firmy zvlášť, trvalo by to značně dlouho a výstavba střechy by rozhodně nebyla tak rychlá, jak si představujete. Proto je zde mnohem efektivnější řešení – stavba střechy na klíč.

Vše zajišťuje jeden zhotovitel

Realizace střechy na klíč je rozhodně nejrychlejší. Veškeré práce svěříte jediné firmě, která je buď obstará sama, nebo si na jednotlivé úkony, které je třeba vykonat, najme další firmy. Vy se tak staráte jen o průběh prací, jejich včasné plnění a kontrolu díla.

Průběh stavby střechy na klíč

Každá realizace střechy na klíč probíhá zhruba takto:

  • Kontaktujete firmu, která tyto práce provádí.
  • Firma vám navrhne na základě vaší poptávky cenovou kalkulaci.
  • Pokud s cenou souhlasíte, je vypracován kompletní návrh projektu.
  • Po schválení projektu dochází k podpisu smlouvy o díle.
  • Následuje již samotná realizace střechy, přičemž se logicky začíná s výstavbou krovu. Dále jsou provedeny příslušné hydroizolace a posazení latí.
  • V další fázi nastupují klempíři, po nich pak přichází na řadu pokládka zvolené střešní krytiny a montáž doplňků, které chcete mít jako součást střechy.
  • Jakmile je dílo hotovo, je vám zhotovitelem bezprostředně poté předáno.

Už jen z výše uvedeného výčtu vyplývá, že realizace střechy na klíč je skutečně efektivní. Veškeré práce na sebe plynule navazují, nedochází zde ke zbytečným prodlevám. Dílo je tak v případě klasického rodinného domu hotovo během několika málo týdnů a vy můžete začít plánovat, jak svůj dům zařídíte do finální podoby.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.