Proč je selský styl bydlení nadčasový a hodí se všude?

Selský styl evokuje návštěvu krásně obíleného domečku kdesi na jihu Moravy. Najednou se ocitáte v interiéru, který je dokonale útulný a již při vstupu do něj máte ze života radost. Kam se tento styl hodí? Jaké barvy nejvíce vyniknout? 

wheat

Barvy, které dodají teplo domova

V selském stylu se mohou vyskytovat barvy a vzory, které byste v jiném interiéru našli jen těžko. Krásný modrotisk se zde snoubí s bílou barvou textilií, červené káro zahřeje i to nejtvrdší srdce, světle modré odstíny vám dovolí vzpomenout si na to, jak krásně je na světě. Vyberte si jeden z těchto odstínů a dejte mu ve vašem interiéru dokonalou volnost. Najednou zjistíte, že se domů těšíte tak, jako nikdy předtím. 

Nábytek, který nikdy nezestárne

V selském stylu se vám podaří zařídit celý svůj domov zejména v případě, že jste tvořivá duše. Samozřejmě si můžete jednotlivé prvky nechat zhotovit u lokálního truhláře. Není to ale potřeba. Stačí navštívit bazar s nábytkem a najít originální kousky, které doma obrousíte a natřete na lahvově zelenou, béžovou, nebo třeba bílou barvu. Nadčasové kousky zajistí vašemu interiéru punc originality. Váš bytový design rozhodně nikdy nevyjde z módy.

Zajímavost: Jak se zbavit mušek v kuchyni?

Do jakých prostor se selský styl hodí?

Pokud si myslíte, že musíte vlastnit venkovskou usedlost, abyste se mohli zabydlet v nadčasovém interiéru, velmi se mýlíte. Podobně jako industry se hodí naprosto všude, i selský styl se skvěle zabydlí jak ve městě, tak i na venkově. Budete tak mít svou vlastní oázu pohody a stylu, a to kdekoliv si budete přát. 

Venkovský styl nikdy nezestárne. Bude vám dělat radost po dlouhé dekády a každý den vám připomínat, že domov je místo, které můžete mít skutečně rádi. Žádná šeď a černé plochy. Pěkně hezky česky. Nebo moravsky a slezský, chcete-li. Vždy ale s chutí a s citem pro design.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.