Vybavení do chodby – kvalitní botník vyřeší uložení bot

V bytech chodby, v rodinných domech zádveří, ve firmách vstupní haly – to jsou prostory, které navštěvuje každý příchozí jako první a jimiž byste měli dostatečně reprezentovat. Rozházené boty po zemi, kde to téměř vypadá, že žádná nemá druhou do páru, též spadané svršky či poházené deštníky, šály a čepice rozhodně nevypadají vkusně. Stejně tak ve firmách je potřeba nastolit čistý a uklizený vzhled vstupním prostorám, kde se návštěvy převlékají.

Objevte kouzlo sestav

Ať už bydlíte v bytě a máte jen malou chodbičku anebo hledáte uspořádání nábytku do prostorné haly rodinného domu, vybírejte chytře a cenově výhodně. Stačí se poohlédnout po sestavách zahrnujících zpravidla botník, odkládací stěnu s věšáky a zrcadlo. To nesmí chybět v žádné chodbě, protože vám umožní kontrolovat vzhled těsně před opuštěním domácí půdy. Věšáky by měly být uzpůsobeny tak, aby se daly použít pro letní svršky i dlouhé zimní kabáty. A v neposlední řadě potřebujete nový botník s přihrádkami pro boty celé rodiny.

Velmi praktický je sedací botník s úložným prostorem a sedací plochou pro snadné obouvání i odpočinek. Při výběru nového botníku se zajímejte o možné varianty. Místo vám ušetří třeba vyklápěcí botník. Policové modely tohoto nábytku jsou navrženy tak, aby pojaly i vyšší obuv nebo rozměrnější pánské boty. Nabízí se také regály na boty, díky nimž je budete mít kdykoliv na dosah ruky. Otevřené regály a police jsou vhodné nejvíce do šaten a uzavřených prostor.

botník

Kombinace barev, dřeva a materiálů

Moderní botníky vás nadchnou kvalitním zpracováním i kombinací prvků. Minimalismus se promítá do kombinovaných botníků zahrnujících kromě polic i šuplíky na drobnosti. Úsporné varianty komod a botníků vynikají detailní strukturou dřeva. Investice do sestavy ve stejném designu a provedení dodá místnosti ucelený ráz a elegantní podobu. Do menších prostor volte spíše světlejší barvy, velké místnosti si zaslouží i tmavší barvy s nádechem luxusu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.