Vybavení interiéru na míru

Ať už stojíte před otázkou kompletní rekonstrukce či snad stavíte dům nebo máte v plánu kupovat byt a celý ho předělat, pak se určitě zaměřte také na vybavení interiéru a hlavní prvky. Například schodiště může být vkusné, originální a zároveň maximálně pohodlné pro denní používání. Nejen moderním stavbám vévodí nerezové materiály, jež můžete promítnout třeba do schodiště, zábradlí nebo dalších detailů.

schody a schodiště

Zábradlí z nerezu

Moderní zámečnictví České Budějovice má na svém kontě mnoho zakázek z nerezových materiálů. Odborníci ze zámečnictví pracují s prémiovou kvalitou nerezu, u níž je zvýšená odolnost vůči neoxidujícím kyselinám či důlkové korozi. Nerezová ocel se díky svým specifickým vlastnostem dá používat také v agresivním prostředí, například v chemickém průmyslu, kde si můžete nechat navrhnout schody i zábradlí. V domácím prostředí oceníte ocelové prvky též ve venkovních a vnitřních bazénech a stejně tak pro nerezové schodiště a další okrasné prvky. Nerezové zábradlí vám odborníci ze zámečnictví zhotoví dle individuálních požadavků. Nabídnou vám hned několik variant zpracování včetně detailů pro použití v interiéru i venku. Zábradlí dodá zcela nový vzhled vašemu balkonu, schodišti i terase či verandě.

Schody jako dominantní prvek

Máte-li zájem o nové, kvalitní schody a schodiště, pak se svěřte do rukou zkušených profesionálů. Ti vám zaručí, že nové schody budou nejen precizně zpracované a funkční, ale také se stanou neodmyslitelnou dominantou celého prostoru. Českobudějovické zámečnictví se zabývá zakázkovou výrobou schodů. Odborníci vám připraví zdarma cenovou nabídku a poradí, jak ideálně nové schody, zábradlí a další prvky koncipovat. V jejich seznamu služeb najdete též originální nábytek na míru, a to s výrobou pro interiér i exteriér.  Dopřejte svému bydlení či firemní kanceláři kvalitní prvky z prvotřídní nerezové oceli a uvidíte, že vám budou sloužit dlouhá léta.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.