Prodej dřeva s kompletním sortimentem

Práce se dřevem je velice oblíbená a žádaná. Kromě šikovnosti a dobrých znalostí práce se dřevem potřebujete také základní sortiment. V dnešní době skutečně nemusíte pokácet strom a vše si udělat sami, seženete různě zpracované kusy pro všechny vaše nápady. 

Dřevo na prodej

Dřevo pro řemeslníky

Truhláři, tesaři, kutilové a jiné osoby pracující se dřevem se mohou obrátit na firmu, kde najdou ucelený sortiment. Jistě oceníte špičkový servis a ohled na individuální požadavky každého zákazníka, rychlost dodávky a kvalitní zpracování. Dřevoprodej Dřevoškrt nezapomíná ani na rozumné ceny, kdy se cenová nabídka přizpůsobí skutečným možnostem zákazníků. Dřevo na prodej pochází od ověřených výrobců. Získat lze i všestranný laminátový materiál Sorbes s mnoha certifikáty a představující alternativu masivního dřeva. K dispozici jsou oblíbené dřevěné palubky, střešní latě, terasové profily, hoblovaná prkna nebo kuchyňská dvířka. 

Dřevěné kusy k výrobě nábytku

Truhlářské řezivo se používá k výrobě oken, dveří, schodů, masivního nábytku, ale i hudebních nástrojů. Masivní dřeviny zahrnují nabídku dubu, buku, borovice a smrku. Na www.drevoskrt.cz se snadno zorientujete a můžete si objednat prkna či fošny řezané z kmene ve standardní síle, ale i v jiných tloušťkách na poptávku. K dispozici jsou také různé nábytkové desky a rozsáhlý deskový materiál. Desky DTD jsou dřevotřískové s velice širokým použitím. Díky povrchové laminátové úpravě mají dekorativní vzhled a několik předností: odolnost na chemikálie z domácnosti, ke zvýšené teplotě, krátkodobou odolnost působení vody. Povrch se jednoduše omývá a materiál je bez zápachu. Využívají se na nábytek a k vnitřnímu vybavení. Obkladové palubky slouží k obkládání stropů a stěn, ale i při konstrukci štítů, fasád. Pomohou i při stavbě králíkárny a jiných příbytků pro zvířata.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.