Do nově zrekonstruovaného bytu s novým nábytkem

Kompletní rekonstrukce bytu je sice nákladná záležitost, nikoho ale asi nenapadne do nového bytu rozestavět starý nevzhledný nábytek. Jestliže zainvestujete i do vybavení, byt neuvěřitelně prokoukne a vy máte na roky po starostech. I v případě, že chcete zařízení v retro nebo rustikálním stylu, zvažte, jestli je vhodné zachraňovat váš starý nábytek nebo raději využijete současnou nabídku v některém dobovém stylu.

Obývací stěna v dobovém stylu

Současné obývací stěny se vyrábí v mnoha různých řešeních a stylech, od moderního minimalismu k retro sestavám s velkorysými úložnými prostory. Podle použitého nábytku se tak můžete klidně vrátit do reálného socialismu, či do doby ještě vzdálenější. Spolu s vhodně vybranými dekoracemi a doplňky si ve vašem obývacím pokoji snadno navodíte atmosféru období, které je vám blízké.

Kožená sedačka do moderních i rustikálních interiérů

Kožené sedací soupravy jsou ozdobou každého interiéru, dodávají mu nádech luxusu  a potřebný komfort. Moderní kožené sedačky sází na netradiční barvy a čisté linie, do stylově zařízeného rustikálního pokoje si vyberete některou z honosných souprav z pravé hovězí kůže, často v kombinaci s celodřevěným tělem v odstínu mahagon. 

Pro svou nadčasovost je kožená sedací souprava stále vyhledávaným bytovým zařízením a mnozí z nás si za kvalitní materiál a provedení rádi připlatí.

Trend moderních ložnic – kvalitní postele

Když si vybíráte nový nábytek do ložnice, je postel to zařízení, nad kterým je potřeba se důkladně zamyslet. Není ani tak důležité, jestli vybíráte postel z masivu nebo celočalouněnou, nabídka manželských postelí je v dnešní době široká a různorodá, vybere si i ten nejnáročnější zákazník. Základem každé postele je ovšem dobrý rošt a kvalitní matrace, jen tak máte zaručený kvalitní a zdravý spánek. Při zařizování ložnice se zaměřte i na to, aby v místnosti nebylo moc nábytku a nepůsobila stísněně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.