Střecha na klíč: Od stavby krovu až po klempířské práce

shutterstock.com

shutterstock.com

Čeká vás kompletní oprava střechy? Pak se připravte na to, že budete muset sehnat firmy na provedení krovu, další na pokrývačské práce a také specialisty na klempířské práce. Shánět na každou činnost jinou firmu je ale dosti náročné na čas, navíc se to mnohdy ani nevyplatí. Jak to tedy provést co nejefektivněji? Najděte si firmu, která provádí střechy na klíč.

Výhoda realizace střechy na klíč

Proč realizace střechy na klíč? Právě z toho důvodu, abyste si ušetřili námahu a nemuseli složitě shánět vícero firem, z nichž každá na střeše vždy udělá jen část.

Ve chvíli, kdy uzavřete Smlouvu o dílo a zajistíte si výstavbu nebo opravu střechy na klíč, firma sama zajistí všechny potřebné práce. Jako příklad lze uvést firmu Střechy Novák. Ta nabízí možnost stavby střechy na klíč od A do Z.

Pokrývačské práce

Zjednodušeně řečeno, na základě dohody zajistí veškeré pokrývačské práce, a to včetně stavby krovu a položení střešní krytiny. Přitom si sami zvolíte typ střešních tašek. Firma je schopna nabídnout střešní krytiny od nejvýznamnějších výrobců, krom jiných například od firem KM Beta, Tondach, Bramac nebo Mediterran.

Klempířské práce

V další fázi pak následují klempířské práce. Každá střecha totiž potřebuje také kvalitní okapový systém, komíny a jejich oplechování, případně i další doplňky, které jsou nezbytné k tomu, aby střecha dokonale plnila svoji funkci.

Šetříte čas i peníze

Stavba a oprava střechy na klíč vám v konečném důsledku vyjde levněji, než kdyby každou činnost prováděla jiná firma. Souhrnné práce jsou vždy cenově výhodnější. V případě stavby střechy tak můžete ušetřit i tisíce korun. Ty pak jistě využijete k dalšímu zvelebování vaší domácnosti.

Buďte chytří a využijte možnosti výstavby či opravy střechy na klíč. Kontakt na zmíněnou firmu najdete na webových stránkách strechy-novak.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Střecha na klíč: Od stavby krovu až po klempířské práce

  1. marian t. napsal:

    Podle mého názoru je to jediná správná volba. Soused zkoušel postavit střechu svépomocí a byla z toho komedie a navíc škody, takže se to o dost prodražilo :-)

  2. atas napsal:

    myslím, že je lepší si sehnat víc různých řemeslníků, firmy bývají dost předražené

Komentáře nejsou povoleny.