Investice do čerpadla se vyplatí

dotace na tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo představuje moderní a bezpečný způsob, jak získat většinu tepla z okolí, ať už země i vody anebo vzduchu. Na rozdíl od nepředvídatelného chování silných energetických společností, u nichž se děsíte účtu za energie, máte s pořízením tepelného čerpadla jistou investici, která se vám vrátí vzhledem k provozním nákladům. Navíc díky atraktivním dotacím máte jistotu rychlé návratnosti. Kdo investuje chytře, může díky tepelnému čerpadlu získat nejvýhodnější cenu elektrické energie a zajistit tak levné topení i celý provoz vaší domácnosti.

Jaké čerpadlo koupit?

Rozhodujete se, jaký model čerpadla je pro vás ideální? Pak se svěřte do rukou odborníků, za nimiž stojí léta praxe a široké portfolio spokojených zákazníků. Moderní tepelná čerpadla vám slibují pohodlné ovládání online z vašeho chytrého telefonu či tabletu, nepřetržitý monitoring i nízkootáčkové ventilátory s nízkou hladinou akustického tlaku, které vás nebudou rušit a obtěžovat. Zaručeně budete nadšeni z inteligentního řízení topných okruhů, což pro vás znamená nejvyšší možnou úroveň řízení topných nebo chladicích okruhů včetně bazénu, solárního systému a přípravy TV.

Chcete získat dotaci?

Dotace na tepelná čerpadla je stále aktuální. Přihlásit se můžete do projektu Nová zelená úsporám, který nyní zahájil příjem žádostí pro 3. výzvu programu. Předpokládané ukončení příjmu žádostí je očekáváno po vyčerpání alokovaných prostředků nebo k poslednímu dni dvanáctého měsíce příštího roku. Majitelé rodinných domků tak stále mají čas podat si žádost a přistupovat k bydlení ekologičtěji právě díky kvalitnímu tepelnému čerpadlu. Stále váháte? Pak si spočítejte online výši úspor s novým čerpadlem. Budete překvapeni, jak vysoká úspora vás čeká již po sedmi letech. Kalkulačka úspor počítá nejen se spotřebou elektřiny a ohřevem vody, ale též ohřevem bazénu, což je pro mnoho rodin aktuální téma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.