Nová střecha zvýší cenu nemovitosti

O tom, že dobrá střecha bez prohnilých krovů a děravých tašek je důležitá pro komfortní bydlení bez zbytečného úniku energií, bylo již napsáno mnoho. Jenže jak si vybrat správnou střechu, eventuálně kde si ji nechat kvalitně opravit, to už je věc méně jasná. Ostatně je na vás, jak se rozhodnete. Renovace střechy může pro někoho znamenat menší finanční zátěž než kompletní nová střecha. Jak se rozhodnete vy?

rekonstrukce střechy

Pražská firma má na kontě 300 střech ročně

Střechy v okolí hlavního města mohou jásat. Zavedená firma s letitými zkušenostmi nabízí špičkové služby prvotřídní kvality rukama znalých řemeslníků. Oprava střechy zahrnuje několik klíčových prací, mezi nimiž nesmí chybět pokrývačství, klempířské a tesařské činnosti a stejně tak izolování či instalace střešních oken. Střešní okna jsou nejen moderní a stylová, dokáží i atypický prostor proměnit ve slunnou místnost s širším využitím než pouze jako půdní prostor.

Nové střechy Praha soustředí své projekty nejen do rodinných domů, zároveň též do luxusních podkrovních bytů. Na svém kontě má úctyhodných 300 zakázek spojených s opravami střech. Samozřejmostí jsou pak práce okolo střech činžovních domů, kde lze domluvit také výhodnou cenu.

Kdo to chce mít bez starostí

Jestliže je pro vás rekonstrukce střechy příliš náročná, přestaňte si dělat starosti a svěřte se do rukou odborníků. Nabízí se totiž služba střechy na klíč, která zahrnuje zpracování cenové nabídky, 3D vizualizaci pro představu o výsledné podobě a zároveň trojrozměrná prezentace s přesnými detaily. Po podpisu smlouvy přichází na řadu realizace krovu, jež je prováděna ručně nebo pomocí moderní CNC výroby. Následují klempířské práce a kompletní střešní krytina. V dalším kroku přichází na řadu montáž ostatních doplňků a předání protokolu o díle. Inspirujte se již realizovanými projekty a vyberte si ideální barvu střešní krytiny, materiálové zpracování i všechny detaily, s nimiž bude vaše nová střecha jednoduše dokonalá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.