Stěhujete? Nemusíte na to být sami

Věděli jste, že mezi nejstresovější situace v životě člověka mimo svatbu, rozvod, maturitu a pohřeb patří i stěhování? Pokud vám to přijde jako hloupost, patrně jste se ještě nikdy nemuseli stěhovat. Musíte totiž myslet na milion věcí naráz – jak co nejskladněji pobalit veškerý svůj majetek, do čeho balit, jak rozložit skříně, abychom je v novém příbytku zase dali dohromady, a když stěhujeme v kuse, jak to jen zařídit, aby se do cílové destinace dostal všechen nábytek bez oděrek a potlučení, a tak dále, a tak podobně. Hlavně nezapomenout na tajnou skrýš pod kobercem na úspory! Jestli patříte mezi ty, které stěhování upřímně děsí, ale bohužel v dohledné době i čeká, nezoufejte. Svěřte se do rukou ostřílených stěhováků.

Stěhujeme celý byt!

Od nejmenších krcálků ve stylu přístěnku pod schody, v němž bydlel Harry Potter, po vilu velikosti sídla Hugha Hefnera, nikdy není žádný prostor příliš malý nebo příliš velký pro kvalitní stěhovací firmu. Máte obavy, na kolik vás z finančního hlediska přijde takové větší či menší stěhování a nedokážete sami odhadnout, o kolik bude vaše peněženka po zásahu stěhováků lehčí? Pokud máte byt či dům například v Brně, místní společnost specializující se nejen na stěhování bytů má na svém webu kalkulačku, kde díky možnosti zadat veškeré parametry, jako jsou potřebný čas, velikost a lokace objektu, můžete snadno zjistit veškeré info o ceně.

Firma či sklad? Není problém

Ačkoliv menší byt možná zvládnete přestěhovat za pár dní za pomoci přátel či známých s velkým autem, pokud se někdy dostanete do situace, kdy bude nutno přestěhovat větší objekt, jako je například firma, dílna, sklad a těžká strojová zařízení (v řádech několika tun), horko těžko si vystačíte bez odborné pomoci. Stěhovací firmy oplývají technikou, která veškeré nákladné zařízení převeze na místo určení bez újmy a navíc nabízí služby úplného vyklizení starých prostor a likvidaci nepotřebného odpadu. Od stěhování kanceláří v Brně po přesun nejtěžších břemen, všechno je možné. K tomu navíc na čas, s pojištěním, ochotou a bez vašich zbytečných nervů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.