Letecké práce a snímkování

Už jste se dostali do situace, kdy bylo nezbytné použít snímky pořízené z letadla? Může se jednat například o kontrolování staveb nebo pozemků po proběhlé přírodní kalamitě.

dron

Drony jako důležití pomocníci

Letecké práce pomohou zaznamenat průběh staveb a jejich kontrolu. V současné době se používají k tomuto účelu moderní drony. Společnost WINGS CZ s.r.o. založila projekt, kde patří dron k nejvyužívanějším bezpilotním prostředkům, teprve před několika lety. Za dobu své existence nabízí profesionální služby, kde se klade důraz na technickou přesnost a kreativitu. Pokud se zaměřujete na pořízení těchto typů dat, je jasné, že snímkování pomocí dronů vyjde mnohem levněji než klasické používání letadel. Kontrola staveb a jiné druhy využití se realizují pouze profesionální technikou s potřebným oprávněním k provozu. Vždy se lze dohodnout individuálně, přičemž výsledkem je spolehlivá a zodpovědná činnost podle přání zákazníků.

Letecké záběry akcí a památek

Pořízení leteckých snímků se odvíjí na základě nejrůznějších požadavků. 3D snímkování si můžete vyžádat, aby se vytvořily záběry obcí, památek, ale také k zaznamenání velkých sportovních či kulturních událostí. Snímkuje se z výšky až 300 metrů, přičemž v reálném čase se dá sledovat na monitoru průběh prací.

Na www.letecke-prace.eu se dozvíte, že mnoho důležitého odhalí letecká termovize. Tímto způsobem se ověří správné provedení izolací budov, rozvodů, zkontrolují se solární panely apod. Dále lze změřit třeba úniky tepla střechou a fasádou. Během sledování se pořizují videa, snímky a zároveň se ukládají radiometrická data. Drony zajistí i důkladné mapování. Fotomapy poslouží jako podklady ke stavebním projektům, pro správce areálů, k doplnění geodetického zaměření, ale i na zdokumentování vzniklých škod. K výhodám patří, že vše jde uskutečnit rychle.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.