Správný výběr dětské židle

Židle dokáže ovlivnit správné sedací návyky dítěte. Jak vybrat tu pravou? Měla by se snadno udržovat, dlouho vydržet a zároveň být pohodlná. Pochopitelně záleží i na celkovém designu, protože děti milují krásné věci.

Židle k psacímu stolu

Jídelní stoly se neobejdou bez židlí, kam si člověk rád sedne a spořádá denní menu. Zde se posezení pro děti často řeší jen vysokými polštářky nebo správnou výškou. Více času však kluci a holky prosedí u psacích stolů, kde je třeba už promyslet více detailů. Rodiče mnohdy upřednostňují levnější modely, protože si říkají, že stejně jejich potomek rychle roste. Naštěstí i v cenově výhodnějších nabídkách najdete dost kvalitní kousky. Dětské mohou vypadat stylem jako kancelářské židle, kde se hodně objevují prodyšné textilie pro oblast zad. Pokud zde tráví mnoho času, hlavně během letního období se bude dobře odvádět pot. Preferujte prodyšnost před umělými nebo koženkovými materiály. Zaměřte se také na nosnost. Vyšší není jistě na škodu, pak si tam může odpočinout i dospělá osoba. Kovová konstrukce a kolečka vydrží více než plastová, která více tíhnou k rozlomení.

Několik tipů na dětské židle

Nejmenším se hodně líbí konferenční židle, které vypadají jako pohodlná menší křesílka. Na návštěvách u vás v zaměstnání či v čekárně u lékaře to stačí, vy jim domů pořiďte něco úplně jiného. Dětské židle vypadají i dost nápadně, což není na škodu. Pokojík se může doladit fialovou židlí Dingo s propracovanou technologií, aby se dosáhlo zdravého sezení. Spolehnout se můžete na stabilitu a pohodlné pohybování po kterémkoliv typu podlahy. Nastavení výšky se dá upravit podle momentální potřeby, takže vydrží i několik let. Vícebarevná síťovaná židle s motýlky zapadne hravě do moderního interiéru a budete se cítit báječně díky sedáku s čalouněním membránovou tkaninou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.