Tapety jsou stále v módě, i když se nepoužívají tak, jako kdysi!

Myslíte si, že v moderním bytu, či domu nenarazíte na tapetu? To je obrovský omyl, ze kterého vás hned vyvedeme!

I když tapety nejsou využívány tak hojně jako dříve, stále nepatří do starého železa. Díky nové technologii výroby připomínají své stařičké kamarádky jen zdaleka. Nyní jsou lépe nalepitelné na stěnu a mají lepší povrchovou úpravu. Pokud je později chcete sundat, pak můžete a to zcela bez problémů. Díky nové technologii lepení je sundání takovýchto tapet mnohem jednodušší.

Dnes se již tapety nelepí na každou zeď, ale mají spíše dekorativní charakter. Lepí se nejčastěji za televize, lampy, akvária, nebo na stěny vedle postelí. Pokud si koupíte velmi kvalitní tapety, tak ty mohou ochránit i vaše děti! Díky svým proporcím, můžete takovéto tapety nalepit na zdi dětského pokojíku. Díky široké paletě vzorů a obrázků můžete tematicky upravit dětský pokoj na míru. Dále můžete využít jedinečných vlastností těchto tapet, které dokážou díky jemné výplni ztlumit pád vašeho dítěte, takže se nezraní.

Tapety lze použít v rodinném domě i bytě

Ať už máte dům, byt, či dřevostavbu, tapeta dokáže dokonale oživit váš interiér a zpestřit design vašich pokojů. Nové technologie výroby tapet dokazují, že éra tapet není za námi a že tapety mají stále co říct i do dnešních dnů.

Jen se podívejte na tenhle úžasný obrázek, na kterém vidíte jedinečnou tapetu za křeslem. Tapeta opravdu nevypadá jako tapeta, ale jako malba na zdi. Díky novým proporcím můžete mít jak extra silné tapety, které zabrání zranění vašich dětí, ale také extra tenké, které vypadají jako nástěnná malba. Vše vypadá tak skvěle, že opravdu nikdo nedokáže poznat, že se jedná o tapetu.

Nechte se unášet na vlnách tapet a vyberte si ze široké nabídky vzorů a tipů. Jistě nebudete litovat, protože tapety dokonale oživí váš dům, či byt!

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.