Byty v Jinočanech nabízí levnější bydlení kousek od Prahy

bytyjinocany.cz

bytyjinocany.cz

Poptávka po levném bydlení na lukrativním místě je stále vyšší. Developerské společnosti se tento trend snaží realizovat a nabídnout zájemcům o taktové bydlení adekvátní řešení. Důkazem toho je projekt bydlení v Jinočanech, díky kterému je možné bydlet v luxusních bytech, v krásném prostředí v blízkosti hlavního města Prahy a přesto za velmi slušné peníze.

Byty různých velikostí splní i ty nejnáročnější požadavky

Projekt Byty Jinočany leží v atraktivní lokalitě Praha-západ. Cílem projektu bylo vytvořit moderní místo pro bydlení a to pro rodiny s dětmi, mladé páry ale třeba i seniory a nutno přiznat, že se záměr vydařil do posledního detailu. V rámci projektu byl zatím postaven první obytný soubor, který tvoří nízkopodlažní bytové domy. V domech jsou k dispozici moderně řešené byty o dispozicích 2+kk a 3+kk a velikosti od 39,1 m2 až po byty s výměrou 92,42 m2.

Chcete si maximálně snížit náklady na bydlení? Využijte nabídky koupě pasivně energetických bytových domů.

Atraktivitu bytů zvyšuje i fakt, že je k nim přiřazeno parkovací místo, byty mají balkon (přízemní byty mají předzahrádky) a k dispozici jsou i sklepy. Byty v těchto obytných domech jsou již v prodeji. V této lokalitě bude postaven ještě luxusní viladům, kde bude 6 bytových jednotek o velikosti 4+kk a další dva bytové domy.

Situační plánek, zdroj: bytyjinocany.cz

Situační plánek, zdroj: bytyjinocany.cz

Kompletní občanská vybavenost i skvělá dostupnost do Prahy

Projekt Byty Jinočany uspokojí nejen moderními byty ale především lokalitou, ve které se nachází. V blízkosti bytů je mateřská i základní škola, obchody, zdravotní středisko, pošta, knihovna, restaurace i sportovní hřiště. V nedaleké obci Rudná si navíc můžete užít další služby a zábavu jako squash, tenis, můžete zde zajít i do fitness, sauny či solária.

Vynikající je i dopravní dostupnost do Prahy. Tu umožňuje blízkost rychlostní komunikace R1 a nájezd na dálnici D5. Nejbližší stanice metra – Zličín je vzdálena pouhé tři kilometry. Doprava je zajištěna i linkovými autobusy. Okolí nabízí také celou řadou možností pro trávení volného času – okolní příroda vybízí ke krátkým i delším výletům. Projekt Byty Jinočany je dílem developerské společnosti BEMETT.

Její projekty jsou známé precizností a současně i nízkou cenou. Za dobu své působnosti společnost BEMETT úspěšně zkolaudovala přes 1200 bytových jednotek a Byty Jinočany patří k těm nejkrásnějším. Nenechte si šanci bydlet v krásné lokalitě uniknout.

Pokud vás tato nabídka nezaujala, můžete si najít jiný nový byt v Praze již od 1,3 milionu včetně balkónu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.