Nejlepší čas investovat do nových vrat

Kvalitní vrata do garáže jsou nejen nezbytným prvkem pro váš dům či chalupu, ale stejně tak důležitým bezpečnostním prvkem pro ochranu majetku. Vysoce funkční garážová vrata mají moderní design, pracují se špičkovými materiály a v neposlední řadě slibují jednoduché ovládání. Nová vrata do této části domu pořídíte online u špičkového prodejce, za nímž stojí bohatá praxe a letité zkušenosti i s atypickými požadavky.

vrata

Jaká vrata jsou ta pravá?

Zapomeňte na zastaralé podoby vrat, v kurzu jsou nejnovější modely s jednoduchou instalací  i manipulací. Velké oblibě se těší garážová vrata s výklopným  mechanismem. Tato vrata patří mezi oblíbenou a cenově atraktivní klasiku, která bude vypadat skvěle u vaší volně stojící garáži či chalupě, báječně se hodí i pro renovaci stávající garáže. Podobně jsou na tom dvoukřídlá vrata, dříve běžná a vůbec jediná varianta vrat. Nespornou výhodou je, že tato vrata nezabírají v garáži žádný prostor, snadno se otevírají, díky zateplené konstrukci mají výborné izolační vlastnosti a poslouží rovněž jako dveře. Oproti tomu již zmiňovaná výklopná vrata, vyrábějící se též na míru, zajíždějí po pozinkovaných ocelových profilů pod strop. Velmi praktické řešení pak představují posuvná vrata. Dají se otevřít celé či částečně a je pouze na vás, zda tento systém budete otevírat ručně nebo pomocí dálkového ovladače. V nabídce naleznete celkem sedm motivů, nabízí se patnáct zajímavých barevných variant a čtyři různé povrchy pro dokonalé sladění s vaším domem.

Nejžádanější varianty pro nové i starší domy

Rolovací vrata jsou ideální pro nové domy, kde se pracuje s instalací hliníkové schránky uvnitř garáže, popřípadě si je nechejte namontovat zvenčí, kde bude hliníková schránka působit maximálně ozdobně. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky v podobě nouzové kliky. I u těchto vrat lze volit dálkové ovládání a také výplň lamel. Navíc je pouze na vás, jak přizpůsobíte vrata svému stavebnímu otvoru, v nabídce totiž najdete hned několik rozměrů. Populární sekční vrata také šetří místo před garáží a využívají perfektních izolačních vlastností. Čekejte nejvyšší kvalitu a funkčnost a samozřejmě též obrovský výběr barevných variant. Pro náročné se pak nabízí třeba celoplošný potisk či fólie umožňující prakticky jakýkoliv dekor.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.