Oprava plastových oken bez nutnosti jejich bourání

Každá nemovitost dospěje do stádia, kdy je třeba přistoupit k její částečné renovaci. Většinou se vyměňují již nefunkční okna nebo se nechá zateplit fasáda. Pokud dělá problémy špatná izolace oken, je třeba ji opravit. Jakým způsobem je to možné?

oprava plastových oken

Rosení oken

Máte doma na svém rodinném domě plastová okna a dochází k častému rosení oken v zimě? Možná se u vás doma objevily i nepříjemné a zdravotně závadné plísně. Nebo platíte zbytečně moc peněz za spotřebované energie, protože hodně tepla unikne právě skrze okenní skla ven. Řešení se přitom nabízí. Jedná se o výměnu skel, aniž by se muselo vybourat celé okno. V závislosti na vzniklém problému odborná firma doporučí dvojskla, trojskla nebo speciální dvojskla s meziskelní fólií Heat Mirror. Záleží na posouzení daného stavu firemním technikem. 

Bezpečnostní sklo Connex aneb bezpečnost především

Chcete se ve svém domově cítit bezpečně? Pak je určitě zapotřebí pořídit do oken bezpečnostní sklo Connex. Jedná se o kalená skla, která dokážou zabezpečit interiér před neoprávněným vniknutím cizích osob. Hodí se proto na terasy i balkony. Lze je však dát také do prostoru sprchového koutu, kde je nutná zvýšená opatrnost před mechanickým poškozením skla.

Oprava plastových oken – nechte si dobře poradit

Jestliže se zrovna v oboru zasklívání oken neorientujete, je na místě si nechat poradit od odborníků. Rosenioken.eu funguje na trhu již patnáct let a za tu dobu poskytla kvalitní služby pro řadu spokojených zákazníků. Firma pracuje na území České republiky i Slovenska. Ideální je nechat si vypracovat nezávaznou poptávku s nástinem ceny za výměnu oken a na základě ní se pak rozhodnout, jestli do toho půjdete. 

Díky dobré izolaci oken lze ušetřit docela hezkou sumu financí v rodinném rozpočtu. V takovém případě se oprava plastových oken rozhodně vyplatí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.