Potřebuje přikrýt vůz nebo zastínit balkon? Pak jsou tu pro vás zakrývací plachty

Když už člověk vlastní nějaký majetek, obvykle se ho snaží chránit, a to i před nepříznivým počasím. O to nebývá nouze, v létě se často setkáváme s krupobitím či prudkým deštěm a větrem, v zimě nás zase zasypává velké množství sněhu. Jaké možnosti se nabízejí k zakrytí třeba automobilu?

krycí plachty s oky

Když vám střechu odnese vichřice

Počasí si někdy s člověkem zahrává a nechává mu pocítit sílu přírodních živlů. Když vám střechu rodinného domu odnese silná vichřice, nezůstane vám nic jiného, než najít rychlé řešení, jak dům chránit před dalším přívalem vody. K tomu se ideálně hodí PE krycí plachty s oky s bytelným zdvojeným okrajem. Pomocí ok je možné tyto plachty upevnit na střeše nebo přikrýt cokoliv dalšího, co je třeba chránit. Plachty se vyrábějí v několika barvách, modré, zelené, bílé a čiré, a v gramáži 150 nebo 200 gramů na m2.

Z čeho se krycí plachty vyrábějí?

Na výrobu krycích plachet se používají umělá vlákna, jako jsou odolný polyethylen, polyvinylchlorid a polyester. Jsou schopné ochránit majetek před deštěm, mrazem i slunečním zářením. Umělý materiál odolává natržení i jinému mechanickému poškození. V nabídce jsou kruhové, obdélníkové i čtvercové krycí plachty. Na míru je pak možné si nechat vyrobit plachtu podle individuálních požadavků.

Plachty Štěpáník

PE krycí plachty se používají i na ochranu automobilů před nepřízní počasí. Lze je snadno sbalit a vzít s sebou třeba na dovolenou do zahraničí, pokud chcete mít jistotu, že o vaše auto bude dobře postaráno. Společnost Plachty Štěpáník funguje již od roku 1995. Provozuje nejen vlastní kamenný obchod, ale také e-shop. Kromě toho vyrábí plachty přesně na míru dle přání zákazníků. Lze je totiž využít i jako stínící plachty na plot, terasu nebo balkon či pergolu a dětské hřiště a s jejich pomocí vytvořit příjemně stíněné místo na svém pozemku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům, Zahrada se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.