Potřebujete kuchyňskou linku do paneláku? Máme ty nejhezčí

Panelákové byty, které známe z dob dřívějších, se většinou vyznačovaly jedním společným rysem. A tím byl nedostatek prostoru. Je to logické. Celá budova sice obsahovala velké množství bytů, ale někdy to bylo na úkor prostorového řešení. A tak se vymýšlely různé způsoby, jak by se do těchto stísněnějších prostor vešel veškerý nábytek a vše, co bylo k bydlení nezbytné. 

  • Ke slovu se tak postupně dostaly univerzální kuchyňské, obývací i ložnicové soustavy, které měly také jednu společnou vlastnost – byly v podstatě totožné. 
  • Lišily se většinou jen v odstínu povrchové úpravy. 

ložnicové soustavy

Vítané změny v panelákovém bydlení 

Postupem času se ale začala měnit celá řada věcí a bydlení k tomu také patřilo. Začalo nám více záležet na tom, jaký interiér nás každodenně obklopuje. Například umakartové kuchyňské linky postupně nahradily sestavy, které jsou vyrobené z laminovaných dřevotřískových desek (LTD) a dřevovláknitých desek (MDF). Tyto materiály dovolují celou řadu různých možností nejen v konstrukčním provedení, ale také v barevných variantách. 

hotová kuchyně

Při zařizování panelákové kuchyně se můžete rozhodnout mezi dvěma možnostmi. 

  1. Buď si nechat vyrobit celé zařízení na míru. Což je výhodné především pro ty majitele, kteří mají jasnou představu a nehodlají slevit ani o malý krůček. 
  2. Nebo si zakoupit hotovou kuchyni a poskládat si ji přesně tak, jak vám to bude vyhovovat. 

Kuchyňské linky současnosti vynikají nadčasovým designem a celou řadou úložných prostor. Využito je každé místo a problém není ani s řešením koutů u kuchyňských linek ve tvaru písmene „L“. To ovšem v žádném případě neznamená, že je kuchyňská linka zahlcena úložnými prostory. 

  • Naopak – vše je dokonale sestaveno s ohledem na požadavky i toho nejnáročnějšího majitele bytu. 
  • S vhodným umístěním je samozřejmě počítáno i v případě domácích spotřebičů.
Příspěvek byl publikován v rubrice Kuchyně se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.