Junkers – 100 let tradice v prodeji kotlů

Kotel tvoří nezbytný element každého domu, kde je potřeba zajistit teplo, ohřev vody či podlah. Ať už se rozhodujete mezi plynovým a elektrickým kotlem, investujte do kvalitního modelu značky, která na trhu vystupuje již desítky let. Dlouholetá tradice výrobců zaručuje, že odborníci vám pomohou nejen s výběrem, ale také instalací a obsluhou. Profesionálové pod taktovkou známých firem sledují nejnovější trendy v oblasti topení, vyvíjejí moderní technologie a postupy pro komfortní ohřívání vody s ohledem na požadavky zákazníků, ceny a dostupnosti energií.

kotel Junkers

Řešení pro každý dům

Pouze topení plynem či elektřinou je naprosto pohodlné. Stačí otočit kohoutkem a najednou máte teplo pod nohama, v rozvodech topení anebo připravenou vodu na koupel. Žádné štípání dříví, žádné skládání uhlí nebo přitápění. Rovněž výrobci se snaží konstruovat kotle tak, aby byly uživatelsky přívětivé a jednoduché na obsluhu. Některé závěsné modely dokonce šetří místo v malých prostorách činžovních bytů či technických místností a sklepů.

Společnost Junkers prošla během svého budování velkými změnami a představila pokroky v oblasti vytápění i ohřevu vody. Dnes patří mezi lídry na trhu a nabízí řešení vytápění spolu s ohřevem teplé vody nebo zvlášť. V nabídce najdete rovněž kondenzační kotle Junkers, které snižují spotřebu plynu, šetří vaše peníze a přitom jsou až o 20 % účinnější. Tyto plynové kotle patří mezi nejžádanější produkty s ověřenou kvalitou.

Závěsné konvenční kotle

Kromě kondenzačního kotle Junkers můžete pořídit i jiné účinné zázemí pro získávání tepla vhodné také pro občanské či průmyslové stavby. Počáteční investice do kotle se vám vrátí v podobě značných úspor, účinného a rychlého vytápění vody či ohřívání vody, popřípadě kombinace obojího. Před nákupem se informujte o základních parametrech, které jsou při výběru zásadní. Bezpochyby je důležité znát výkon, spotřebu paliva.

Pro někoho může být rozhodující náročnost obsluhy a s ohledem na životní prostředí by vám neměly být lhostejné ani přísné normy pro spalování množství škodlivin do ovzduší. Proto jsou již dnes některé modely vybaveny nízko-emisními hořáky, díky nimž získaly nálepku ekologicky šetrného výrobku. Konvenční kotle jsou opět navrženy tak, aby si z jejich široké nabídky vybral každý přesně podle svých požadavků. Proto jsou k dostání kotle s průtokovým ohřevem vody nebo s vestavěným zásobníkem.

Kotlíkové dotace mají zelenou

Zdá se vám nákup nového kotle finančně náročnou záležitostí? Využijte kotlíkové dotace na nákup nového kotle s nižšími emisemi a úsporou energie díky výhodným programům pro občany. Zlepšíte nejen vzduch sobě a svým sousedům v zimních měsících, kdy jsou časté inverze a slabé proudění vzduchu, ale také ušetříte za zbytečně neúsporné a předražené vytápění. Pokud jste se i vy rozhodli dát novému kotli zelenou, prohlédněte si široký výběr značkových kotlů na topenivodaplyn.cz, kde najdete nejnovější modely i skvělé ceny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.