I malé předsíně udělají velkou parádu

Zcela známý scénář se odehrává takřka v každém bytě – odemknete hlavní dveře, vstoupíte do malého prostoru, kde rychle sundáte boty, kabát, odhodíte deštník, kabelku a honem pospícháte tam, kde se cítíte mnohem pohodlněji.

Láska na první pohled

Ano, obývací pokoj v každém evokuje představu skvělého odpočinku po perném dni. Stačí se uvelebit na gauči a koukat na oblíbený seriál. Ani vstupní místnost nemusí vypadat neútulně, stačí najít dobré řešení. I od předsíně lze očekávat zamilovanost na první podívání, protože současnost uspokojí i náročné zákazníky. Uvítání nabere úplně jinou atmosféru, když docílíte změny z tmavého na světlý prostor. Pomohou správné barvy nábytku a také kvalitní bodové osvětlení.

V této části bytu využijete účelné typy zařízení, kde nechybí botníky a věšáky. Pořizují se buď samostatně, anebo tvoří součást předsíňové stěny. U botníku oceníte nejen dost místa na obuv, ale také možnost se posadit během nazouvání. Jednotlivým skříňkám nesmí chybět stejný styl, aby nešlo o různé kusy, což nepůsobí nikdy dostatečně příjemně. Najdete-li zde místo pro šatní skříň, uložte dovnitř sezónní oblečení. U vysokých stropů ukládejte do nejvyšších polic věci, které potřebujete jen občas.

Optické zvětšení díky snadným trikům

Nezapomeňte na velké zrcadlo. Jednoduše se před odchodem zkontrolujete, ale také dovede krásně opticky zvětšit prostor. Ideálně mějte horní třetinu osvětlenou. K dalším řešením patří obstarání úzkého nábytku, čímž získáte dost centimetrů navíc.

Nábytek Max připraví vybavení na míru nejen do předsíně, ale také pro obývací pokoje. Zajímejte se také o vyhotovení 3D návrhu zdarma, aby byly místnosti dobře řešeny a osvětleny. Například správně rozmístěný studentský nábytek pomůže vašim teenagerům k lepšímu soustředění a následnému odpočinku po hodinách učení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.