Odolné vinylové a plovoucí podlahy

U každé budovy záleží na dobrém provedení podlahy, tudíž si dejte záležet nejen na pečlivém výběru materiálu, ale také na odbornících, kteří by měli mít dostatek zkušeností s pokládkami nejrůznějších druhů podlahových krytin. 

Trendové vinylové podlahy

Návrat vinylu mezi trendové záležitosti na sebe nenechal dlouho čekat. Moderní vinylové podlahy mají mnohem lepší provedení a materiál umožňuje výrobu různých žádaných vzorů. Podoba vás velice nadchne, během chvilky totiž budete mít podlahy Praha vypadající jako kámen, dřevo, dlažba atd. Pokládka patří mezi nenáročné. Podle zájmu si zvolíte buď role měkčených vinylových podlah, anebo se vyrábějí tvrzené druhy, které se podobají lamelám a obsahují zámkový systém. lamely jsou zhotovené takovým způsobem, aby je při pokládce bylo možné jednoduše zacvaknout do sebe. Zcela se tedy vyhnete pracnějšímu lepení. Nechybí skvělá odolnost, dlouholetá životnost a výborné tepelně izolační vlastnosti. 

podlahy

Výhody plovoucích podlah

Využívání dřevěných materiálů v interiérech je stále vyhledávanou možností, jak získat neotřelý design místnosti. Své neodolatelné kouzlo mají také plovoucí podlahy, které seženete v různých dekorech. Po realizaci získáte prostor s maximální odolností, pohodlím během užívání a se stabilitou. Údržba vám nedá moc práce, prakticky stačí použít mop nebo vysavač. Díky ošetření voskovým olejem si nevšimnete žádných malých skvrn a škrábanců. Podlahy jsou voděodolné a v případě poškození se zničená prkna vymění, popřípadě se menší vady zbrousí a přelakují. 

Možná vás spíše zajímá skutečný vzhled podlah, a to není žádný problém, protože se můžete přijít podívat do pražských Letňan, kde je pro vás připraveno podlahové studio Praha se vzorkovnou. Na vlastní oči se můžete seznámit s vytipovanými variantami a lépe se rozhodnout pro vaši favoritku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.