Rychlé a kvalitní opravy bazénů

bazénové fólie

Bazény dnes spatříte u mnoha rodinných domů, u chat, na zahradách, ale i uvnitř budov. Lidé si zvykli užívat vodu, kdykoliv chtějí. Pokud vám již staré typy dosloužily, nemusíte se jich zbavovat, ale zkuste rekonstrukci, která vyjde mnohem levněji než pořízení nového bazénu. 

Rekonstrukce venkovních a interiérových bazénů

Rekonstruují se bazény z různých materiálů, nejjednodušeji se dá opravit bazén obsahující vnější konstrukci z betonu, oceli nebo plastu. Používané bazénové fólie se snadno vyměňují. K výhodám patří vysoká odolnost a dlouholetá trvanlivost fólií. Dále se realizují opravy bazénů s keramickým obkladem, rovněž za použití těžké bazénové fólie. Náklady se výrazně liší v porovnání s obnovováním původního keramického obložení. Výsledný design však vypadá takřka totožně. Díky instalování fólií vše probíhá svižně a levněji. Dalším plusem je, že nejvhodnější barevný odstín si vyberete z desítek nabízených. Pokud vám dělá potíže se ve všem dobře zorientovat, rádi vám pomohou odborníci, kteří s vámi proberou každý detail postupu prací. 

Oprava bazénu snadno a rychle

Bazény nevydrží věčně v perfektním stavu. Může se stát, že dojde k narušení povrchové vrstvy, zanesou se nebo z nich uniká voda. Existují však způsoby, jak je bez zbytečného bourání a kopání opravit. Plavur patří k nejvyhledávanějším firmám v oboru a za léta své existence již vyrobila, dodala a namontovala nespočetně bazénů a příslušenství hlavně na Moravě. Na webových stránkách www.plavur.cz se lze podívat, jaké druhy bazénů se v současnosti staví a montují. Zákazníkům se dodávají nové bazény společně s veškerou potřebnou technologií. Nechybí ani možnost rekonstrukce bazénu, a to pomocí osvědčených těžkých fólií německého výrobce DLW. A pochopitelně se nabízí i možnost vybudování zastřešení, které významně prodlouží koupací sezónu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zahrada se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.