Pojištění majetku je pro klid duše skutečně zásadní

Mít jistotu, že se bude na koho obrátit, když dojde k nečekaným problémům. Pojistka je klíčová, bez ní bohužel bude nutné hradit nastalou škodu stoprocentně z vlastní kapsy. Vědět, že se můžete opravdu spolehnout na dobrého partnera, jenž vás nikdy nenechá v nouzi, znamená klidné usínání. 

Pojištění majetku a odpovědnosti

S výběrem nemusíte nikam spěchat, je jasné, že zvažování pojistné smlouvy nemůže být otázkou několika málo minut. Pokud se už ale rozhodnete k činu, můžete dohodu uskutečnit jednoduše online, bez osobních návštěv pobočky a dalších administrativních formalit. A hlavně bez čekání, odpověď totiž dorazí obratem.

Rychlá dohoda a také věcné jednání

Vyplnění jednoduchého formuláře, ale též velmi krátká smlouva. Pojištění majetku a odpovědnosti nemusí být doprovázené několikahodinovým jednáním, takové věci už naštěstí dávno patří minulosti. Složité papírování už do dnešního světa pojišťoven nepatří. Pojistné se navíc vypočítá podle toho, kolik metrů čtverečních obytné plochy má nemovitost, která se stane předmětem dohody. Jinak řečeno, nemusíte řešit žádné další věci, ať už se jedná o byt, dům nebo chatu. 

Samozřejmě, máte totiž široké možnosti a předmětem pojištění může být i nemovitost, kterou ještě máte rozestavěnou. Bazén, vířivka, ale i garáž, v neposlední řadě i vybavení vaší kanceláře. Nikde tedy není výslovně uvedeno, že pojistka se může týkat jen bytu v osobním vlastnictví či rodinného domu. 

Pojištění majetku a odpovědnosti

Připravena je nonstop asistenční služba

Potřebujete pomoci a poradit? Je zrovna půlnoc, ale okolnosti vás nutí jednat? Ať už je na vině bouřka nebo jiná příčina, můžete využít asistenční službu, která je v provozu 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu, bez ohledu na svátky a víkendy. Připravena je i pomoc v podobě zajištění náhradního bydlení, a to i na celý rok dopředu. ERGO pojišťovna je jedním z největších hráčů na trhu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.