Co se vám s vestavěnou skříní nikdy nestane

Vestavěné skříně do ložnice

Máte příliš malý byt a v něm příliš mnoho věcí? Nebo vlastníte velký byt či dům, ale je v něm málo úložného prostoru? Hledáte levné skříně? Pokud právě řešíte jak efektivně své věci ve vašem interiéru uložit, máme pro vás jeden skvělý tip. Jedná se o vestavěné skříně, kterou mohou mít podobu, jakou potřebujete právě vy!

Výhody vestavěných skříní jsou nesporné

Tou hlavní je, že zabírají méně místa, než skříně klasické. Dokonale zaplní prostor a „vyhladí ho“, takže na vás nikde nevybafne velká robustní skříň. Vestavěné skříně krásně splynou s prostorem, ve kterém se nachází. A nehledě na to, co máte uvnitř, působí díky nim každý interiér „uklizeně“.

Znáte to jistě také. Pořídíte si skříň, zaplníte ji až po okraj a co se do ní nevejde, začnete kupit na ní. Časem už nahoru na skříň nedosáhnete a začnete své věci pokládat i vedle. A najednou u vás v pokoji stojí velký kus nábytku, který je obklopen věcmi. Toto se vám s vestavěnou skříní nikdy nestane!

Vestavěné skříně

Další výhodou je možnost nechat si ji vyrobit v atypickém tvaru a velikosti. Takovou vestavěnou skříň potom můžete umístit do prostoru pod schody i do velmi malých místností. A skvělé je, že opticky už tak malý prostor více nezmenšují. Vy sice víte, že byla místnost bez jejich umístěním větší, na první pohled to ale nikdo nepozná. Některé firmy vám dokonce udělají návrh skříně zdarma.

Využijte místo do puntíku

Vestavěné skříně do ložnice zaplní celou stěnu, nebo její část od země po strop. V jiných místnostech se hodí také, například na chodbě. Dokáží vyplnit každičký centimetr třeba pod schody, čímž se dostáváme k další jejich výhodě, dokonalého využití místa.

A pokud chcete místo ještě více ušetřit, mrkněte se i na posuvné dveře. Navštivte web levne-skrine.cz a projděte si jejich nabídku.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.