Světelné kabely, které vydrží

kokiskashop.cz

kokiskashop.cz

Venkovní osvětlení musí ledacos vydržet a kolikrát není jednoduché poznat, které je to pravé. Světelné kabely jsou pro použití venku naprosto ideální a vyplatí se připlatit pár korun za kvalitu, která vám může dělat radost několik let a nejen jedny Vánoce.

Pár typů ohledně světelných kabelů

Světelné kabely se dají sehnat vysoce kvalitní, ale musíte správně vybírat. LED světelné kabely jsou poněkud dražší než klasické, ale investice do nich rozhodně není chybná. Tyto kabely slibují nižší spotřebu a také vyšší výdrž. Navíc se LED světelné kabely perfektně hodí pro venkovní použití, protože jsou velice odolné.

Navíc si můžete vybírat z různých délek od 10 do 50 metrů. Musíte ale vybrat přesnou délku, kterou potřebujete, protože tyto kabely se nedají nastavovat. Je tedy nutné vybírat opravdu přesně.  Berte také v potaz, k čemu budete kabely přidávat, abyste dobře vybrali barvu a ta se vám potom netloukla se zbytek výzdoby.

Světelné kabely, zdroj: kokiskashop.cz

Světelné kabely, zdroj: kokiskashop.cz

Výhody a nevýhody světelných LED kabelů

Jak již bylo zmíněno, led kabely jsou velice odolné vůči mrazu a celkově dobře zvládají venkovní podmínky, což je jejich hlavní výhoda. Navíc mezi sousedy budete jednoznačně za hvězdu, protože světelné kabely jsou velice unikátní a jedinečné, protože ještě nenašly tolik příznivců.

Navíc jsou vhodné jako celoroční doplněk, takže se nejedná pouze o sezónní záležitost. Bohužel mají pevnou délku, takže je nemůžete nijak prodlužovat. Musíte si tedy dát pozor, jakou délku při nákupu zvolíte. To ale ostatní výhody jistě vylepší, navíc je dobré zmínit, že jsou tyto kabely také hodně úsporné.

Kolik vás světelné LED kabely budou stát

U nás na webu seženete LED světelný kabel již kolem 500Kč, ale cena závisí především na druhu vybraného kabelu. Například 20 metrů dlouhý kabel s 480 diodami vás vyjde na 1200Kč. Ceny kabelů se ale pohybují až do 3000 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.