Nové bydlení v Praze 5

Praha 5 se rozrostla o novou stavbu. A protože je bydlení v hlavním městě České republiky velmi žádané, budou brzy všechny dostupné bytové jednotky obsazené. Pokud jste se rozhodli zakotvit v Praze 5 na Smíchově, navrhuje se lukrativní bydlení ve vile Hřebence. Praha 5 nabízí vynikající občanskou vybavenost dostupnou pěšky i pestré volnočasové aktivity.

Vila Hřebenka s deseti byty

Nové byty na Smíchově jsou výsledkem zajímavého projektu Hřebenka. Jedná se o moderní stavbu kombinující nejnovější stavební prvky. Nové byty Praha 5 jsou pěšky dostupné od tramvajové i autobusové zastávky, v dojezdové vzdálenosti je též pražský okruh a dálnice D5. Pěšky se jednoduše dostanete do mateřské i základní školy, na dětské hřiště, do obchodu, restaurace, baru či lékárny, na poštu i k bankomatu.

Vila Hřebenka disponuje pouze deseti bytovými jednotkami, přičemž ke každé z nich náleží jedno až dvě garážová stání v hodnotě několika set korun. Některé byty jsou ji prodány, jiné rezervovány, stále je ale z čeho vybírat. Kromě deseti bytových jednotek má objekt velkou společenskou místnost. Prohlédnout si můžete detail jednotlivých, nabízených bytů i technické specifikace budovy. Za zmínku stojí rozhodně i návštěva galerie, díky níž se podíváte do vybraných slunných bytů i na exteriér budovy. Ta kombinuje moderní barvy, materiály a velká okna, čímž zajišťuje majitelům dostatek denního světla a proslunění.

Smíchov toho nabízí hodně

Smíchov se může pochlubit obchodním centrem, kde nechybí multikino, v blízkosti bydlení naleznete rovněž divadlo, řadu parků k romantickým procházkám včetně Petřína se známou rozhlednou a dalším vyžitím. Nová rezidenční čtvrť se může stát vaším domovem již v létě, tak neváhejte a vyberte si vyhovující byt s dispozicí přesně pro vaše potřeby. A vůbec nezáleží, zda patříte mezi náročné podnikatele či rodiny s dětmi.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.