Profesionální čištění zachrání váš čalouněný nábytek

Všimli jste si, že vaše sedací souprava v obývacím pokoji už není taková, jako dřív? Protože se tento kus nábytku využívá opravdu denně, poměrně rychle se může stát, že ztratí svou novotu a krásu. Nemusí to však znamenat, že byste měli rok co rok kupovat nový nábytek. Stačí jednoduché vyčištění, které je v porovnání s cenou nové sedačky velice levné, a vaše starší pohovka bude opět vypadat jako nová.

A nejedná se jen o sedací soupravy a pohovky. Odborně vyčistit si můžete nechat i starší křesla, taburety, židle s čalouněným sedákem. Pokud jste byli už jen krůček od jejich vyhození, pořádně si to ještě rozmyslete. Můžete ušetřit spoustu peněz a svůj nábytek zachránit.

Odborné čištění v Olomouci

Čalouněné pohovky bývají znečištěné prachem, lidským potem, vlasovým mazem. Samozřejmě se často jedná také o skvrny od jídla nebo znečištění jiného původu. Čištění sedaček Olomouc provádí odborní zaměstnanci, kteří využívají speciální čistící prostředky s nízkým pH: právě ty jsou určené na odstranění veškerých skvrn z čalounění.

Průběh čištění

Čištění sedacích souprav v Olomouci probíhá tak, že se nejdříve pracovníci zaměří na vyčištění míst s největší mírou znečištění. Tento úkon usnadní další postup, k němuž patří také lehké předkartáčování. Poté je na řadě již profesionální extrakční stroj, který dokonale vyčistí celou vaši pohovku či sedací soupravu. Tento přístroj má výkonná čerpadla, která vstřikují do čalounění čistící prostředek.

Výsledek stojí za to

Službu si můžete objednat jakýkoliv den v týdnu, a to 24 hodin denně. Během několika minut se z vaší staré pohovky nebo křesla téměř na vyhození může stát zase příjemný a estetický kus nábytku. Čalounění díky profesionálnímu čištění získá svou původní jasnou barvu. Zmizí prach ze všech skulin a zbavíte se také roztočů. Váš interiér se znovu oživí a vy navíc ušetříte spoustu peněz za nákup nového vybavení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.