Komfortní bydlení pod kvalitní střechou

Střecha je nedílnou součástí každého domu, chaty či garáže a fráze o tom, že domov tvoří právě pevná a kvalitní střecha, jsou skutečně pravdivé. Oprava střechy znamená velké finanční výdaje, proto se obraťte na odborníky z oboru, díky nimž nejenže ušetříte, ale můžete si být jisti, že nová střecha bude do detailu vyladěná a splní všechna vaše očekávání. Profesionálové si zakládají na letitých zkušenostech a díky inovativním metodám a materiálům poskytují kompletní servis majitelům rodinných domů i těm, jimž se líbí luxusní bydlení v činžovních domech.

Střechy pro spokojené zákazníky

Máte-li zájem o špičkovou kvalitu a zároveň se těšíte na pohled již hotové střechy, nechte si zpracovat kompletní řešení zastřešení domu, jež začíná vaší poptávkou a končí až předáním finálního zpracování střechy včetně předávacího protokolu. Střechy Praha si poradí i s opravou starších zastřešení v momentě, když práci sami nezvládnete, popřípadě chcete opravdu dlouhodobé řešení. Ať už vám domů zatéká, máte pocit špatného uchycení střešních prvků, nebo vám chybí izolace, oprava střechy je skvělým a cenově dostupným řešením. Střešní krytina je po celý rok vystavena extrémním vlivům počasí a její životnost ovlivňují vysoké teploty i prudké mrazy. Proto by měla být oprava střechy řešena prakticky okamžitě.

Nevyhnutelná rekonstrukce střešní krytiny

Firma, která se může pochlubit realizací až 300 střech za rok, nabízí též rekonstrukce střechy. Před zahájením této činnosti je nutné ověřit, zda původní krov unese novou střešní krytinu i další nezbytné stavební prvky. V momentě, kdy je nezbytně nutné vyměnit též dřevěnou konstrukci, jsou nové latě ošetřeny proti škůdcům a chorobám. Kromě kompletních prací okolo střechy vašeho domu zajišťují řemeslníci rovněž stavební práce a stavby menších dřevěných konstrukcí a pergol.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.