Zahradní nábytek vlastní výroby

Ať už máte velkou, prostorou zahradu, popřípadě vlastníte malý plácek před domem, rozhodně jej chcete maximálně využít a trávit zde volný čas. Jen si to představte, jak v létě opékáte s přáteli oblíbené špekáčky, popřípadě pořádáte letní oslavu přímo pod širým nebem. Jenže bojujete s nedostatečným počtem míst k sezení. Nechce se vám investovat do nového nábytku, popřípadě byste rádi předvedli něco ze svého kutilského umu? Buďte šikovní, načerpejte inspiraci a vyrobte si vlastní nábytek. Zjistíte, že to vlastně není vůbec tak složité a kromě peněz v peněžence vás bude hřát i dobrý pocit z vlastní práce.

Zahradní nábytek

Jednoduchá varianta výroby

Velmi často se teď hovoří o nábytku z palet. Není totiž vůbec drahý, a přitom se z palet dá skvěle vyrobit prakticky cokoliv od obyčejného stolu, přes komfortní křesla až po rám postele. Nábytek z palet jde navíc ruku v ruce s životním prostředním, nezatěžuje ho a působí fantasticky. Nejprve si sežeňte palety v dobrém stavu, vybavte se potřebným nářadím a barevnými nátěry podle vlastní fantazie. Ideální jsou akrylové barvy s dlouhou životností a barevnou stálostí. Palety k sobě přišroubujte, abyste docílili vyššího posezení. Z jednoho boku pak přivrtejte další natřenou paletu a okamžitě získáte zádovou opěrku. A pokud vaší partnerku či maminku baví šít, nechte si vyrobit na míru i sedáky, popřípadě vybírejte online třeba na https://www.baumax.cz/zahradni-nabytek/.

Šikovnýma rukama zvládnete cokoliv

Z palet vytvoříte i praktické police, stůl či lehátka. Stačí jen na sebe palety naskládat a vyvýšit stůl podle svých představ. Z palet se dají vyrobit i velmi chytré vertikální květináče, které poslouží též jako zástěny na balkonech. Pořiďte si vše potřebné online a začněte s montáží ještě dnes. Už brzy tak přivítáte své hosty ve zbrusu novém zázemí vaší pergoly či verandy, kam bude radost se posadit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zahrada se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.