Projekt Malešický háj: Nabídka jedinečných bytů ve skvělé lokalitě

Projekt Malešický háj nabízí nové byty, kde i vy můžete najít to ideální místo pro život. Byty se totiž nachází v perfektní lokalitě – výhody města na dosah, a přesto ve spojení s přírodou. Jedná se o osobitý rezidenční projekt vhodný pro každého, kdo touží po soukromí a příjemné atmosféře.

bydlení v Malešicích

Dispozice bytů

Celý projekt je tvořen pěti bytovými domy, ve kterých je pouhých 107 jednotek. Pokud se tedy rozhodnete pořídit si byt v Malešicích, získáte soukromí a klid. Přitom však zůstanete blízko městu – můžete si tak užívat všech výhod jako je bohatá občanská vybavenost, možnosti pro volný čas a podobně. S nákupem byste však neměli zrovna dlouho otálet, k prodeji je totiž dostupných pouze pár posledních bytů. Vybírat můžete z garsoniér, či využít nabídky rozlehlejších bytů vhodných i pro rodinu s dětmi.

Komfort a bezpečí

Na tomto projektu spolupracuje řada tvůrců, jejich společnou vizí však zůstává snaha vytvořit jedinečné místo pro život. Místo, kam se budete každý den rádi vracet. Nabízí proto soukromí, bezpečí a pohodu. V domech se spojuje minimalistická architektura, přírodní materiály a promyšlené funkční dispozice. Vznikají tak dokonalé prostory, kde vám nebude nic chybět, ovšem ani přebývat. Byty jsou vyladěné pro skvělý prožitek z každého dne.

pořídit si byt v Malešicích

Malešický háj

Bydlení ve městě přináší mnoho různých výhod, prostředí však někdy může být až příliš rušné. Pokud máte rádi luxus, který město nabízí, ale přesto chcete mít svou malou oázu klidu, pak je bydlení v Malešicích pro vás to pravé. Malešice jsou lokalitou s bohatou historií a skvělými plány do budoucna. V blízkosti najdete školky, školy, sportovní centra, mnoho obchodů a míst pro volný čas. Přitom můžete mít les přímo za zády.

Malešický háj spojuje to nejlepší, co developeři mohou nabídnout. Neváhejte proto a sáhněte po jednom z posledních bytů, které v nabídce můžete najít.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.