Potřebujete hromosvod? Dopřejte si klid a zachraňte svou rodinu

Vynález hromosvodu sahá do poloviny osmnáctého století, kdy jej vymyslel český vynálezce Prokop Diviš. Tehdejší podoba samozřejmě ani zdaleka nedosahovala technologické vyspělosti dnešních kusů. Přesto však bylo jasné, že se jedná o přelomovou invenci, která zachrání mnoho životů i majetku. Na co si dát při instalaci pozor?

hromosvod

Nepokoušejte osud

Možná si říkáte, že šance na zásah bleskem je úplně minimální. Statistiky mluví jasně. Každým rokem lehne popelem několik desítek českých domácností. Přesně proto je vlastnictví hromosvodu dokonce zmíněno v zákoně.

Daná povinnost se týká například samostatně stojících rodinných domů, škol, úřadů, nemocnic nebo hospodářských stavení. Tento důležitý vynález by však neměl podceňovat nikdo. Snadno vám totiž může zachránit život nebo majetek v hodnotě milionů korun. Montáž hromosvodu cena přitom není příliš vysoká.

Odborná práce

V každém případě je extrémně důležité, aby celý proces vyřešila ověřená a zkušená firma s certifikacemi. Špatně nainstalovaná ochrana způsobí při zásahu bleskem pořádné trable. Dbejte i na nutnost pravidelných kontrol jednou za několik let. Jedině tak si zajistíte stoprocentně funkční zabezpečení a klid. Oblíbené jsou hlavně služby známé české společnosti HromoElektro.

Daní specialisté snadno a rychle vybudují funkční hromosvod na libovolném domě. V případě potřeby vám zajistí i výkopové práce, kontejnerovou dopravu a samozřejmě i servis všech součástí vašeho zabezpečení. Díky tomu získáte ze své rekonstrukce úplné maximum a ušetříte spoustu času i práce.

Stačí si jen otevřít webové stránky pod vloženými odkazy, mrknout se na výčet služeb a fotografie. Pokud vás cokoliv zaujme, zavolejte na uvedené telefonní číslo a domluvte si datum realizace celého projektu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.