Jak vybrat poctivou realitní kancelář? Dávejte si pečlivý pozor

Spousta lidí se ve svých životech setká se situací, kdy potřebují prodat nemovitost. Ať už se jedná o skromnou zahrádku, panelový byt, rekreační chatu nebo dvoupatrový rodinný dům, na cestě za uzavřením obchodu na vás číhá ohromná spousta potenciálních rizik i tvrdé práce. Jakým způsobem se neztratit ve světě realit a získat co největší částku za váš majetek?

bedroom

Moře možností

Na území České republiky se pohybují desítky a desítky realitních kanceláří, z nichž některé mají pověst poctivých pomocníků, zatímco jiné jsou známé spíše nekalými praktikami a neschopností. Není se tedy čemu divit, když si nebudete absolutně vědět rady s výběrem ideálních odborníků. Podle čeho se vlastně rozhodovat, pokud nechcete šlápnout vedle?

Jedním z nejdůležitějších kritérií jsou především nezávislé recenze od předchozích klientů jednotlivých poskytovatelů. Ty si v dnešní době lze během několika málo kliknutí vyhledat na internetu. Dobře vychází například jedna z největších tuzemských společností pod názvem RE/MAX Elite Reality 2. Jakých benefitů si lidé cení při spolupráci se zmíněnými experty?

Rychlý prodej

Velkým lákadlem, jímž se chlubí třeba Karviná realitní kancelář, je velmi rychlé nalezení seriózních kupců a prodej za vysoké částky. Za zmínku stojí i komplexní péče, jež začíná úvodním poradenstvím a odhadem ceny zdarma, přičemž pokračuje účinnou propagací, vyřízením veškeré administrativy a celou řadou dalších úkonů.

Chcete-li získat inspiraci, rozhodně nezapomeňte navštívit stránky RE/MAX pod výše vloženými odkazy. V přehledné nabídce naleznete výčet populárních služeb, dozvíte se o zajímavých benefitech a následně se sami rozhodnete, zdali použijete uvedené kontakty a domluvíte si nezávaznou schůzku. Ať už plánujete prodat libovolnou nemovitost, svěřte se do péče ověřených profesionálů z oboru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.